bakır hurda nedir

Bakır Hurda Nedir?

Piyasada olan bakırın elementlerini ve ne işe yaradığını gelin anlatalım. Bakır hurda nedir? Bakır elementi yumuşaktır ve kolaylıkla işlenebilir. İletkenlik hususunda oldukça başarılı bir element olan bakırın bilhassa soğutma ve ısıtma endüstrilerinde oldukça fazla tercih edildiğini görmekteyiz. Rengi kızıl olan ve en çok kullanım alanına sahip madenlerden biri olan bakır, üretimde kolay bir malzeme olmasından dolayı çok eski çağlardan beridir kullanılagelmiş bir maddedir. Ayrıca pirinç üretiminde ve bazı alüminyum bileşenlerin imalatında da kullanılmaktadır.

Bakırın tel, tank, kablo gibi farklı formlarını sizlere sunuyoruz. Bakır genellikle elektronik, otomobil ve deniz taşıtları gibi alanlarda kullanılır. Isıyı ve elektriği en iyi ileten element olmasından dolayı ısınma, soğutma ve elektrik sektörlerinde sıkça bakırdan faydalanılmaktadır. Diğer yandan bakırın paslanmaz özellikte olması, kaplama alanında da sıkça başvurulan bir malzeme olmasına neden olmuştur.

Soyma Bakır Hurda

Bakır hurda nedir? sorusuna bir nebze cevap verebildiysek sizlere hurda soyma bakır hakkında bilgi verelim. Bakır hurdalarının soyulması, iletim hatlarında kullanılan ve ömrünü yitirmiş kabloların soyulmasıyla elde edilen bir tür olmaktadır. Analiz açısından değerlendirilen hurda kablo, hurda bakır hurda soyma adı altında hurda sektöründe yeni bir kimlik kazanmıştır. Bakır ve içeriğinde bakır olan olan tüm materyalleri hurdacı olarak bizlere satabilirsiniz.

Kaynak yapılması gereken alanlarda ve bronz üretiminde de bakırın önemli bir yere sahip olduğunu söylemek mümkündür. Sanayi ve hammadde sektörleri için son derece kullanışlı bir malzeme olması günümüzde bakırın sıkça kullanılmasına neden olmakta ve soyma bakır hurda oldukça kıymetli bir materyaldir.

bakır hurda nedir

Bakır Hurda Fiyatları

İstanbul’un tüm ilçe ve ilçelerinde bakır hurda alım hizmeti vermekteyiz. Soyma, lama, kırk ahır, tel bakır vb. Hurdanızı satmadan önce bizimle iletişime geçerek size en yakın hurda bayisini ve en uygun fiyatı öğrenebilirsiniz. Deneyimli kadromuzla, size ve çevreye yük olmadan taşımaları gerçekleştiriyoruz.

Lama bakır hurdası kilo fiyatı 150 tl civarında iken kırkambar bakır hurdası kilo fiyatı 135 tl olarak günümüzde fiyatlanmaktadır. Bakır hurdacısı firmamızın önceliği müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmaktır. En iyi bakır hurda fiyatları ile elinizdeki hurdaları satmak için firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz.

bakır hurda nedir

Hurda Bakır Alan Yerler

Hurda bakır alan yerler olarak sizlere adresten en yüksek fiyatlar ile 24 saat hurda bakır alım hizmeti sunuyoruz. Daha yüksek fiyatlara hurda bakır alan yerler arıyorsanız hemen bizi arayın, size adresten hurda alım hizmeti verelim.

Türkiye genelinde her tonda hurda bakır alımı yapmaktayız. Hurda firmamız size en yakın hurda firmasından araç göndermek için bir telefon eder etmez hemen bizi arayın size 24 saat bakır hurda alımı hizmeti verelim.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir