Lama bakır hurdası satma istiyorsanız firmamız uzmanlarından hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Sanayi ve çeşitli endüstrilerde kullanılmakta olan Lama bakır hurdaların söküm işlemi yada kesim işleminide yapmaktayız. Yüksek akıma sahip alanlarda, orta ve düşük voltaj anahtarlarında, çeşitli trafolarda, elektrik enerji panolarında, baz istasyonları ve daha bir çok alanda Lama bakır kullanımı yapılır.

Dünyada hurda piyasası içinde ciddi bir öneme sahip olan bu hurdanın günlük fiyatları değişkenlik göstermektedir. Sadece birim kilo fiyatları bazen yeterli olmaz. Fiyat alırken nakliyesi, söküm ve kesim işleri ve diğer işçilikler hesaplanmalıdır. Lama bakı dışında diğer tüm Hurda bakır çeşitlerinde alım yapmaktayız.

Çıkma Lama Bakır Hurdası

Firmamız yaklaşık 20 yıldır Çıkma lama bakır hurda alımını yapmaktadır. Elinizde bulunan hurdanın niteliği ve kilosu hakkında bilgi vermeniz halinde aynı gün adresinize Hurdacı ekibimizi göndermekteyiz. Adrese gelecek hurdacımız yerinizde nitelik belirleme yapacak, kilo tartım işlemi gerçekleştirip fiyat teklifi verecektir. 0534 056 61 12 numaralı hattımızdan bizlere ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hurda Lama Bakır

çıkma lama bakır