Bakırın Kg Kaç Para

Bakırın Kg Kaç Para

Bakır hurdacısı firması olarak sadece bakır hurda dönüşümü yapılır. Bakırın kg kaç para günümüzde en çok sorulan sorulardan biri olmaktadır. Etik değerler göz önünde bulundurularak işletmemiz tarafından alınan tüm bakır hurdaları piyasadaki en iyi fiyatlar teklif edilmektedir.

Bakırın kilo fiyatı bir çok faktörden ötürü değişebilmektedir. Soyma bakır  olursa yada yanık bakır kablo hurdası olursa fiyatlandırma değişkenlik gösterir. Bakır hurdanın cinsleri fiyatı belirleyici en önemli etkendir. Ortalama bir fiyat verecek olursak bakır hurda kilo fiyatı 165₺ civarında seyretmektedir.

Hurda Bakır Nasıl Fiyatlanır

Günümüzde hurda bakır kilo fiyatları oldukça değişkendir. Hurda soyma bakır, hurda lama bakır ve hurda bakır talaşı genel anlamda aynı element içerse de kilo fiyatları farklılık göstermektedir. Sürekli güncellenen bu fiyatlar dünya geneli oluşan enflasyondan kaynaklı sürekli artış göstermektedir. Kimi zaman hurda kilosu fiyatı verdiğimizde ertesi gün fiyatta artık tespit edilmektedir. Bakır hurda kilo fiyatı için şirketimiz olan bakır hurdacısı ekiplerimizden destek ve doğru fiyatı alabilirsiniz.

Hurda bakır kilo fiyatları yada ton fiyatları belirlenmesinde yardımcı olan nedenleri şöyle sıralayabiliriz;

  • Hurdanın cinsi türü
  • Hurdanın boyutu
  • Ürünün hacmi
  • Kg ağırlığı
  • Hurda miktarı

Bakır hurdacısı olarak adrese gelen hurdacı hizmetini sağlıyor ve elinizde olan bütün bakır cinsli hurdalar için hizmet sağlıyoruz. Aşağıdaki listedeki fiyatlar günlük olarak değişebileceği için uzman çağrı merkezi personeli ile iletişime geçerek günün hurda fiyatlarını alabilirsiniz.

Bakırın Kg Kaç Para

Hurda Bakırın Kilosu Ne Kadar?

Her malzemenin belli bir piyasa fiyatı olmaktadır. Şirket olarak sizlere hızlı ve aynı gün hurda alanlar hizmeti sağlayabiliyoruz. Bakır elementi çoğunlukla kullanım alanları elektrik ve elektronik sanayi, inşaat sanayii, ulaşım sanayisi, kimya ve boya endüstrisinde kullanılmaktadır. Esasen günlük hayatımızda kullandığımız çoğu elektronik eşyada bakır bulunmaktadır.

Bakırın dönüştürülerek tekrar hurda çıkması olarak piyasaya çıkartılması çok önemlidir. Hem yeni madenler açılmasını engeller hem de ekonomik olarak ülkeye bir kazanç sağlanmaktadır. Geri dönüşümün bu denli önemli olduğu günümüzde elinizde olan bütün parçaları bize aynı gün satabilirsiniz.

Aşağıdaki listedeki fiyatlar günlük olarak değişebileceği için uzman çağrı merkezi personeli ile iletişime geçerek günün hurda fiyatlarını alabilirsiniz.

Hurda Soyma Bakır Fiyatı 186,39₺
Hurda Lama Bakır Fiyatı 152,29₺
Hurda Antkron Kırma 145,22₺
Hurda TTR Kırma Fiyatı 122,19₺
Hurda Külçe Bakır %98 Fiyatı 111,80₺
Hurda Bakır Talaşı Fiyatı 148,55₺
Hurda Kırkambar Bakır Fiyatı 159,75₺

 

Kablo Bakırın Kilo Fiyatı

Bakır hurdası türevleri olan bir elementtir. Kablo koruma plastiği ayrıldığında içerisinde bulunan teller bakır olmaktadır. Kablo bakırın kilo fiyatı da bu malzemelerin kalitesine, yanık olup olmamasına ve miktarına göre değişkenlik gösterir.

Piyasada toplanan tüm bakır hurdası dönüşüm merkezlerinde işlemlerden geçirilerek tekrar ham madde olarak kullanılması sağlanır. Hurdacı numarası 0534 056 61 12 bizlere ulaşarak elinizde olan parçaları aynı gün satabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir